راهکارهای شرکت آسمان فراز


راهکارها

شرکت آسمان فراز سپاهان با اتکاء به دانش علمی متخصصین مجرب و کارآزموده خود و با هدف ارائه خدمات تخصصی جهت انجام پروژه
های کامپیوتری و با بهره گیری از تازه ترین تکنولوژی های مطرح در صنعت IT ، آماده برآورده ساختن نیازهای پروژه های نرم افزاری در عرصه بسترهای سخت افزاری و
ارتباطات و ارائه مشاوره در این زمینه می باشد

مشاوره، نظارت، طراحی، راه اندازی و استقرار و نگهداری

با گسترش كاربرد فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و موسسات، میزان استفاده از شبكه‌های محلی و شبكه‌های راه دور توسط سازمان‌ها به شكل چشم‌گیری افزایش یافته است.
شرکت آسمان فراز سپاهان با اتکاء به دانش علمی متخصصین مجرب و کارآزموده خود و با هدف ارائه خدمات تخصصی جهت انجام پروژه های کامپیوتری و با بهره گیری از تازه ترین تکنولوژی های مطرح در صنعت IT ، آماده برآورده ساختن نیازهای پروژه های نرم افزاری در عرصه بسترهای سخت افزاری و ارتباطات و ارائه مشاوره در این زمینه می باشد.

مهم ترین فعالیت های شرکت در زمینه های مشاوره، طراحی،نظارت و اجرای شبکه های کامپیوتری بر محورهای ذیل استوار شده است:

  • ایجاد بستر ارتباطی شبکه های کامپیوتری (Passive)
  • ارائه راهکارها و تجهیزات ویژه برای محیط های خاص
  • ایجاد لایه فعال (Active) شبکه


بیشتر بدانید

مهم ترین فعالیت های شرکت در زمینه های مشاوره، طراحی،نظارت و اجرای شبکه های فیبر نوری بر محورهای مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا ،نگهداري ، تعميرات و پشتيباني از شبكه فيبر نوري در سطح شهرها و تجهيزات پروژه به منظور حفظ پايداری سرويس ، تامين امنيت فیزیکی، مديريت و راهبرد ريسک ، برآورد ، اشکال يابی ، اشکال زدايی ، تست و Troubleshooting ، مستند سازی، گزارش گيري استوار شده است


بخش های اصلی عملیاتهای فیبرنوری

شرکت آسمان فرازافتخاردارد با استفاده از پرسنل متخصص و کار آزموده در بخش ارتباطات رادیویی کلیه نیازهای شرکت ها و سازمان ها در خصوص مشاوره، طراحی، تهیه تجهیزات و راه اندازی ارتباطات رادیویی بی سیم و ماکروویو را برطرف سازد.
محیط ها،اماکن و شرایط اقلیمی مختلف نیازمند راهکارهای متفاوتی جهت راه اندازی ارتباطات بی سیم می باشند . این مهم با توجه به اقلیم، شرایط جوی، آلودگی های محیطی و سایر عوامل اثر گذار توسط متخصصین واحد طراحی شرکت آسمان فراز سپاهان لحاظ گردیده منجر به ارائه کارآمد ترین پیشنهاد بنا به نیاز مخاطبین محترم خود خواهد بود .


ادامه

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Mollitia, rerum unde doloribus accusamus pariatur non expedita quibusdam velit totam obcaecati. Consequatur, deserunt, asperiores quam nisi earum voluptates.

Dolorum, aliquam, totam labore saepe error a eum culpa assumenda sint laudantium ipsa iure ullam et dicta nesciunt repellendus optio voluptatibus reprehenderit odit officia fugiat necessitatibus recusandae architecto.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Mollitia, rerum unde doloribus accusamus pariatur non expedita quibusdam velit totam obcaecati. Consequatur, deserunt, asperiores quam nisi earum voluptates.

Dolorum, aliquam, totam labore saepe error a eum culpa assumenda sint laudantium ipsa iure ullam et dicta nesciunt repellendus optio voluptatibus reprehenderit odit officia fugiat necessitatibus recusandae architecto.

24ساعته از امنیت شبکه خود حفاضت کنید

حملات امنیتی می توانند یک کسب و کار را در یک لحظه فلج کنند. با تهدیداتی که روزانه متولد می شوند، تشکیلات IT وقت ندارند تا تکنولوژی های مختلف را ارزیابی کنند .

سرویس مدیریت شده ی امنیت مرکز عملیات شبکه آسمان فراز شامل:
• Firewall ها
• VPN
• سرویس جلوگیری از تجاوز (IPS)
• آنتی ویروس
• فیلتر کردن هرز نامه ها
• فیلتر کردن محتوای وب
• درگاه امنیت وب
سرویس مدیریت شده ی امنیت ما به راحتی گسترش داده می شود و شامل امنیت جامع سخت افزار ونگهداری نرم افزاراست

مجازی سازی

مجازی سازی در مفهوم عام به معنای ساخت مدل مجازی از یک چیز است، به طور مثال، پلتفرم سخت افزاری کامپیوتر مجازی، سیستم عامل ها، دستگاه های ذخیره سازی و منابع شبکه های کامپیوتری را می توان نام برد.
مجازی سازی سخت افزار یا مجازی سازی پلتفرم ، به معنای ایجاد ماشینی مجازی است که مانند یک کامپیوتر واقعی که دارای سیستم عامل است عمل میکند. به طور مثال کامپیوتری که برروی آن سیستم عامل ویندوز نصب شده است، میزبان ماشین مجازی ای می شود که برروی آن سیستم عامل لینوکس نصب است .
مجازی سازی یک مسیر اجتناب ناپذیر پیش روی مجموعه هاست چون نه تنها امکان و مزیتی را از دست نمیدهید بلکه متعددی را نیز در پی خواهد داشت .

Voip

هنگامی که شبکه های کامپیوتری جای خود را میان شرکتهای بزرگ و گسترده باز نموده و از این طریق ، مشکل ارتباطات اطلاعاتی میان بخشهای مختلف سازمان را مرتفع نمودند ، دور از انتــظار نــبود که بستــرهای ارتبــاطی مبتــنی بــرIP (Internet Protocol)، مرز شبکه های کامپیوتری را درنوردیده و به سایر ارتباطات درون سازمانی مانند ارتباطات صوتی و تصویری نیز راه یابند.
VoIP یا Voice Over IP، تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه است که امکان برقراری تماس‌های تلفنی را روی بستر شبکه IP فراهم می آورد.